Klimatizace se do domácností pořizuje na základě několika parametrů. Velkou roli hraje výkon a také spotřeba energie. Svou roli při výběru správné klimatizace hraje mimo jiné také vzhled klimatizace. Klimatizační jednotky totiž nejsou nic, co by se schovalo pod pohovku, a tak musí do interiéru taky hezky zapadat.

Co je to vzduchotechnika a co je to klimatizace? To je oč tu běží. V současné době se mezi námi najde mnoho lidí, kteří si tyto dva pojmy pletou. I když se mnozí lidé domnívají, že se snad jedná o totéž, ale rozdíly jsou zásadní.

V souvislosti s klimatizacemi se nabízí otázka, zdali opravdu tak škodí zdraví, jak se mezi lidmi povídá. Co je tedy pravdou, opravdu tak klimatizace škodí zdraví nebo je to jenom fáma, kterou si lidé mezi sebou vypěstovali?

Pokud se zajímáte o klimatizace, můžete se setkat také s pojmem vzduchotechnika. I když je tento pojem lidem známý, ne každý ho umí vysvětlit nebo se často nazývá jako rekuperace. Chcete více informací?

Rozhodnete-li se, že si do Vašeho rodinného domu či bytu pořídíte klimatizaci, pro většinu z Vás bude jedna z prvních věcí, o které se budete zajímat, celková cena klimatizace včetně montáže. Tento článek proto začneme jednoduchou cenovou modulací, abyste měli alespoň hrubý cenový odhad za kolik daná montáž klimatizace vychází.

Klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechnika, to je oč tu běží! Když má člověk o něco z toho zájem, bohužel neví, kam si pro to má v Olomouci zajít. Firma Air-Klimont, s. r. o. je tu v takovém případě pro vás, specializuje se na dodávku, montáž a i na následný servis klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechnik v Olomouckém kraji.

Klimatizace je moderní prostředek pro zajištění příjemného mikroklimatu v budovách. V dnešních moderních a dobře izolovaných bungalovech, kde venkovní tepelné zisky jsou minimální, se berou v potaz také vnitřní tepelné zisky (teplo od lidí, z vaření, od počítačů, žehličky atd.).

Už vás nebaví utírat si neustále pot z čela? Chcete regulovat teplotu ve své ložnici? Nebo snad máte zájem o tepelné čerpadlo? Nemusíte se brodit nabídkami firem v Ostravě, požádejte firmu Air-Klimont, s. r. o. specializující se na klimatizace, vzduchotechniku a tepelná čerpadla, která vám vše dodá, namontuje a postará se i o následný servis v Moravskoslezském kraji, tedy ve městech Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Opava a Třinec.

Neustále slýcháme o tom, jak se budou zdražovat energie. Mnozí lidé už rychle přechází k výhodnějším dodavatelům, ovšem je pravdou, že zdražování se bude týkat opravdu všech dodavatelů. Energie už nejsou dneska nic levného, proto se vyplatí vědět, jak na energiích případně ušetřit.