Tedy třeba ve městech Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Zábřeh nebo Šternberk. Další realizace se zaměřují v okolí Ostravy.

Zejména během léta se zájem o podobné firmy zvětšuje. Hodnoty na teploměrech dosahují rekordních výšin, pot nám kape z čela doslova neustále. Během léta zájem roste hlavně o klimatizace, které lze kupodivu využít i během zimy. Věděli jste, že klimatizace vzduch nejen ochlazuje, ale také ho umí ohřívat a čistit?

Klimatizace je však jen jednou z mnoha moderních technologií, která spadá pod pojem “vzduchotechnika”.

Co je to vzduchotechnika?

Ať už vybíráte ventilátory nebo zmiňovanou klimatizaci, pravděpodobně se setkáte s pojmem “vzduchotechnika”. Jak jsme zmínili, je to pojem, pod jehož křídly se nachází jak ventilátory, tak klimatizace a jiné moderní technologie zaměřující se na úpravu vzduchu. Na rozdíl od klimatizací však vzduchotechnika řeší kompletní úpravu vzduchu, neřeší jenom teplotu nebo vlhkost. Zabezpečuje přívod čerstvého vzduchu do místnosti, ale také odvod vydýchaného vzduchu z místnosti ven.

Díky vzduchotechnice je zajištěno dostatečné a správné odvětrávání, které je opravdu zapotřebí v každé místnosti, ať už je to ložnice nebo kuchyně.

Máte zájem o tepelná čerpadla?

Nesmíme však zapomenout na to, že zmíněná firma vám v Olomouci nainstaluje i tepelná čerpadla, která využívají fyzikálních vlastností chladiva a odčerpávají teplo z venkovního prostředí, následně ho komprimují na vyšší hodnotu. Dělá to jen na základě elektrické energie.